דיגיטל

הדיגיטל הוא חלק בלתי נפרד מעולם יחסי הציבור והשיווק של העסקים בתחומים השונים. על מנת לספק ללקוחותינו את האסטרטגיה הטובה והמקיפה ביותר, אנו מציעות מעטפת כוללת בדיגיטל בכדי להעשיר את הנוכחות ברשת המדיה, לקדם את העסקים באפיקי השיווק השונים וליצור אפיקי תנועה של לקוחות במגוון פלטפורמות.

34
שירותי בניית אתרים ועמודי נחיתה
בעולם המודרני כל עסק חייב להציג נוכחות דיגיטלית. אתר אינטרנט מהווה "כרטיס ביקור" לעסק שיוצג בפני לקוחות פוטנציאליים ובו ניתן להציג את שירותי החברה, אזורי הפעילות של החברה ומאמרים מקצועיים בתחומם.
המחלקה הדיגיטלית שלנו מציעה בניית אתרים המבוססים על מערכת WordPress (המערכת הפופולרית בעולם) תוך עיצוב והתאמת האתר לצרכי הלקוח. האתרים רספונסיביים (מותאמים למכשירים הניידים) וניתנים במחירים הוגנים.
עיצוב ובנייה של עמודי נחיתה עשוי לשפר את ההמרות של העסק שלכם בקמפיינים השונים ברחבי הרשת.
34
שירותי קידום אתרים אורגני
קידום אורגני מטרתו לערוך אופטימיזציה לעמודים השונים באתר כך שיופיעו במקומות הראשונים במנועי החיפוש במילות המפתח הרלוונטיות לעסק. תהליך הקידום האורגני עשוי לקחת מספר חודשים בהתאם לתחרות בביטויים השונים ובבחירת הביטויים שהעסק מעוניין להופיע בהם בעמודים הראשונים.
המחלקה הדיגיטלית שלנו מתמחה בקידום אורגני ובין לקוחותיה נמנות החברות המובילות במשק הישראלי. שירותי הקידום האורגני מתבצעים תוך מתן ייעוץ מקצועי ללקוח בבחירת הביטויים ובחינת הכדאיות של ההשקעה בביטויים השונים. הלקוחות, מקבלים מדי חודש דו"ח מקיף שמציג שקיפות מלאה לגבי תהליך העבודה, הדרכת צוותי העובדים לגבי התהליך, עדכון במיקומים השונים, שתילת מאמרים מקצועיים בפורטלים, בלוגים ואתרי מאמרים רלוונטיים וחיזוק תמהיל הקישורים באתר החברה.
34
Google AdWords
פלטפורמת הפרסום של Google AdWords מציעה מגוון אפשרויות פרסום לעסקים השונים. פרסום בגוגל אדוורדס מתבסס על המונח ROI – Return Of Investment ועשוי למשוך לקוחות רבים לעסק. ישנם מגוון אפשרויות פרסום במערכת Google AdWords:
• פרסום במנועי חיפוש – בעזרת בחירת מילות מפתח רלוונטיות ומתן הצעת מחיר לקליק, תוכלו להופיע בתוצאות הראשונות במנוע החיפוש בשיטת תמחור PPC – Pay Per Click.
• פרסום ברשת המדיה – באמצעות מודעות "באנרים" באתרים רלוונטיים תוכלו למשוך את לקוחותיכם לעמודי נחיתה או לאתר האינטרנט ולקבל פניות.
• קמפיין Remarketing – קמפיין מסוג זה יציג מודעות באנרים ברחבי הרשת ללקוחות שביקרו בעבר באתר האינטרנט. קמפיין Remarketing מומלץ לכל עסק ומשפר במידה משמעותית את אחוזי ההמרה.
• קמפיין ברשת Youtube – הפעלת קמפיין מודעות ברשת הסרטונים המובילה בעולם.
34
Social Networks
הרשתות החברתיות הופכות לפופולריות מדי שנה ונכון להיום למעלה מ-5 מיליון ישראלים פעילים ברשתות החברתיות המובילות. נוכחות ברשתות המובילות היא הכרחית כיום לכל עסק ועשויה למתג את העסק ולהוביל לקוחות רבים בעזרת הקמפיינים השונים. המחלקה הדיגיטלית שלנו מציעה ניהול פעילות מקצועית במגוון רשתות:
• Facebook – ניהול עמוד פייסבוק תוך התאמת צרכי הלקוח ופנייה ללקוחות רלוונטיים ופוטנציאליים לעסק.
• Instagram – ניהול משתמש ברשת Instagram וקידום ממומן ברשת שמטרתו למתג את החברה ולמשוך לקוחות ועוקבים.
• LinkedIn – פעילות ברשת החברתית – עסקית ויצירת קשרים עם לקוחות פוטנציאליים.
34
ניהול מוניטין ופרסום בפלטפורמות לקידום תוכן
פלטפורמות לקידום תוכן כמו OutBrain ו-Taboola זוכות להצלחה רבה בשנים האחרונות. באמצעות כתיבת מאמרים מקצועיים תוכלו לשווק את העסק שלכם בפורטלים פופולריים ורלוונטיים בהם גולשים קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם.
ניהול מוניטין מטרתו ליצור פרופיל כתבות חיוביות על העסק ברחבי הרשת, דבר שעשוי להשפיע על הגולשים האם לבחור במוצרי החברה או לא.