יחסי ציבור נדל"ן

שוק הנדל"ן הוא בין השווקים התחרותיים והפופולריים ביותר בשל הרווחיות שלו בשנים האחרונות. משקיעים רבים פונים מדי יום במטרה לחפש השקעה אטרקטיבית מניבה ולזכות בתשואה לאורך השנים. כתוצאה מהביקוש הגדול, הוקמו מגוון רחב של חברות אשר מחזיקות במוניטין בשוק, יחסי ציבור נדל"ן הם קריטיים במיוחד ומשפיעים במידה משמעותית על הצלחת העסק והמיזמים השונים.

מדוע חייבים יחסי ציבור נדל"ן?

חברות הנדל"ן השונות אשר מציעות יחידות דיור להשקעה או לדיור חייבות להיעזר בשירותן של חברות יחסי ציבור בכדי ליצור אמון בקרב הציבור. תחום הנדל"ן אשר דורש השקעה כספית גבוהה הינו שוק בו הלקוחות מפקפקים בהרבה מקרים ומהססים להניח את כספם בידי חברות שאינן מוכרות. בעזרת פעילות של יחסי ציבור אשר מטרתה למתג את חברת הנדל"ן ולהגביר את המודעות של הציבור לגבי שם המותג, סגירת העסקאות אל מול הלקוחות תהיה פשוטה יותר ומלווה באמון.

חבר 3

באילו מדיות פועלים על מנת למתג ולערוך יחסי ציבור בשוק הנדל"ן?

כמו בכל פעילות של יחסי ציבור, המטרה היא לפעול בכל המדיות האטרקטיביות בהן גולשים וקוראים קהל הלקוחות הפוטנציאלי. בשל העובדה שלקוחות הנדל"ן לרוב הם לקוחות בעלי הון רב, ישנם מדורים ספציפיים בעיתונות ותוכניות ייעודיות בטלוויזיה אשר מומלץ להתברג בהן על מנת לקבל את המודעות של הציבור.

כך למשל, הודעות לעיתונות בתחום הנדל"ן צריכות לשדר יוקרה, אמינות וכדאיות בפני הגולשים שקוראים את הכתבות השונות. אזכורים בתוכניות טלוויזיה רלוונטיות כמו "לילה כלכלי" ותוכניות אשר מרבית הצופים הם קהל יעד מבוסס עשויות לחזק את המודעות בקרב אותו הקהל לגבי שם המותג.

דבר נוסף שחשוב בתחום הנדל"ן נע סביב המשברים התקשורתיים השונים. חברות נדל"ן רבות נגררות למשברים תקשורתיים כתוצאה ממחירים גבוהים או עסקאות שאינן הוגנות, מטרת חברת יחסי הציבור היא לעדן את הפרסומים השליליים ולהעלימם מעיני הציבור.

לימור דרזנר ניהול תקשורת ויחסי ציבור לעסקים בתחום הנדל"ן

אנו מזמינות אתכם לפנות אלינו ולקבל מידע נוסף אודות שיטות העבודה והאסטרטגיה שלנו לפעילות יחסי ציבור בשוק הנדל"ן. אתם מוזמנים להתרשם מתיק העבודות שלנו באתר האינטרנט ולתאם אתנו פגישת היכרות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>