יחסי ציבור מזון

תחום המסעדנות והמזון הוא בין התחומים האהובים ביותר לקריאה בקרב הציבור. בשנים האחרונות הודות לתוכניות הטלוויזיה המצליחות של השפים בערבי שישי ובמהלך השבוע, גברה המודעות למאכלים איכותיים בקרב הציבור וכיום, משפחה אשר מחפשת מסעדה להתארח בה במהלך השבוע פונה ישירות לרשת האינטרנט או לעיתונים השונים במטרה לקרוא על המלצה של מבקרי המסעדות השונים. פעילות יחסי ציבור מזון חשובה במיוחד ועשויה להשפיע על כמות המבקרים בצורה משמעותית במיוחד.

מגוון רחב של פורטלים, עיתונים, מגזינים ותוכניות טלוויזיה ייעודיות מבקרות את המסעדות השונות ומוצרי המזון במטרה לספק לצופים ולקוראים המלצות לגבי המסעדות הטובות ביותר. עולם המסעדנות והמזון הוא תחרותי במיוחד ובעלי עסק רבים סוגרים את העסק כתוצאה מניהול לא נכון ושיווק כושל של המסעדה כבר במהלך השנתיים הראשונות לחייו.

יחסי ציבור מזון – ספינים תקשורתיים וניהול משברים תקשורתיים

תחום המזון הינו תחום בו הכתבים מחפשים ספינים תקשורתיים ומחפשים את בעלי העסקים במטרה לרמוס ולהכפיש את המאכלים השונים והליכי העבודה שלהם. כחלק מתפקידה של חברת יחסי ציבור העוסקת בתחום המזון הוא לשמור למעשה על המוניטין של המסעדה או מוצרי המזון השונים בקרב הציבור.

באמצעות קשרים לאנשי צוות במערכות השונות, ניתן לשמר את המוניטין של החברה ולחזק אותו באמצעות מגוון כתבות ואזכורים אשר מופיעים במדיות השונות: העיתונות, רשת האינטרנט, הטלוויזיה, הרדיו ועוד…

מעריב

ההבדל בין פרסום לבין יחסי ציבור בתחום המזון

על מנת להציג את ההבדלים בין מודעות הפרסום לבין עבודתם של אנשי יחסי הציבור, נסביר את מודל הרווח העיקרי של מרבית הפלטפורמות העוסקות היום בתחום הכתיבה – הפרסומות. מטרתן של כלל המדיות היא להציג כמה שיותר פרסומות באתרי האינטרנט והעיתונים השונים בעוד שהגולשים סולדים מללחוץ על הפרסומות ומחפשים יותר את התוכן המקצועי שנכתב. עבודת יחסי הציבור משלבת את האזכורים השונים בתכנים המקצועיים המפורסמים במדיות השונות.

אנו מזמינות אתכם להשאיר פרטים ולתאם פגישת היכרות בה נציג בפניכם את דרכי העבודה והשיטה המנצחת בה אנו פועלות. תוכלו להתרשם מתיק העבודות שלנו באתר האינטרנט והמלצות הלקוחות שבאתר. הניסיון, המקצועיות והקשרים המקצועיים יובילו לחשיפה המרבית של המותג שלכם בפני הציבור.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>