יחסי ציבור לעסקים

בעידן הנוכחי קיימת תחרות אדירה בתחומים השונים ולמעלה מחצי מיליון עסקים מתחרים על קהל יחסית קטן של לקוחות ישראלים. המודעות בקרב בעלי העסקים במדינת ישראל לתהליכי שיווק ותהליכי יחסי ציבור לעסקים גברה בשנים האחרונות הודות לפרסומים והאזכורים במדיות השונות של העסקים אשר נעזרו בשירותיהם של חברות מקצועיות. במידה והנכם מעוניינים להגדיל את כמות הפניות לעסק שלכם ולייצר לעסק תדמית חיובית בקרב קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם, במאמר הבא נציג בפניכם את תפקידי יחסי הציבור.

52506_10150341551255383_4848805_o

מהי העבודה של משרד יחסי ציבור לעסקים?

תפקידם של אנשי יחסי ציבור הוא לייצר כמה שיותר חשיפות עם פן חיובי שקשורות לעסק. בעוד שתהליכים פרסומיים מובילים לסלידה של הגולשים ברשת ושל קוראי העיתונות וצופי הטלוויזיה, יחסי ציבור עוסקים בתוכן של הכתבים והעיתונאים תוך מתן דגש על שילוב המוצר או השירות בתוכן הכתבה.

אחד התפקידים המשמעותיים ביותר של חברת יחסי ציבור לעסקים היא להוציא את ההודעות לעיתונות או בשפה המקצועית שנהוג לומר "קומוניקטים". באמצעות יצירת סיפור ענייני וכתיבה רהוטה שראויה לפרסום בעיתונים גדלים הסיכויים לפרסום הכתבה. בנוסף, לחברת יחסי ציבור יש את הקשרים המתאימים עם העורכים של המדורים, מפיקי התוכניות, הכתבים ואנשי הצוות של המדיות השונות.

תפקיד נוסף של חברת יחסי ציבור היא ליצור שיתופי פעולה עסקיים ולשלב בהם כתבים, עורכים וידוענים במטרה ליצור עניין בקרב המדיות השונות לפרסום על המוצרים השונים. לא פעם, חברות יחסי ציבור מארגנות מפגשים ומציעות הטבות שונות לכתבים ועורכים במטרה שיכתבו על המוצרים או השירותים של העסקים עימם הם עובדים. יצירת ספינים תקשורתיים ופרשנויות שונות עשויה להוביל לחשיפה מרבית של העסק.

כמו כן, חברות יחסי ציבור אחראיות על ניהול משברים בהם נתקלים עסקים במהלך חייהם. באמצעות ניהול  משבר בצורה מקצועית ניתן להעלים את הידיעות ולחזק את המוניטין של החברה גם בזמנים קשים.

לימור דרזנר & חן קובריץ – יחסי ציבור לעסקים

אנו מזמינות אתכם להשאיר פרטים באתר האינטרנט ולתאם פגישת היכרות בה נציג בפניכם את דרכי הפעולה בהן אנו עובדות. אתם מוזמנים לצפות בתיק העבודות שלנו באתר האינטרנט ומהמלצות הלקוחות לאורך השנים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>