איש יחסי ציבור

יחסי ציבור זה תהליך שמטרתו ליצור תדמית חיובית של העסק אל מול תקשורת ההמונים, כאשר בראש ובראשונה המטרה להשיג מוניטין רצוי בקרב קהל יעד מסוים. המודעות בקרב בעלי העסקים לתחום יחסי הציבור גוברת משנה לשנה וכיום, כמעט כל עסק בינוני וגדול נעזר בשירותי של איש יחסי ציבור אשר תפקידו לדאוג למוניטין של החברה ולגרום לכמה שיותר אזכורים חיוביים על שם החברה ברשתות המדיה השונות ובפלטפורמות הפרסומיות.

ההבדל בין פרסומאי לבין איש יחסי ציבור מתבטא בעיקר בתוכן, בעוד שפרסומאי תפקידו לייצר פרסומות באמצעי התקשורת השונים, תפקידו של איש יחסי ציבור מתבטא בתוכן הענייני של הפלטפורמות הפרסומיות תוך מטרה להשפיע באופן ישיר ועקיף על עיתונאים וכתבים בכדי לייצר כתבה שתשאיר רושם חיובי ותאזכר את המותג בפני לקוחות פוטנציאליים.

כיצד באה לידי ביטוי עבודתו של איש יחסי ציבור?

איש יחסי ציבור בא לידי ביטוי ביצירת המידע הרלוונטי למותג והעברתו לעיתונאים ולעורכים השונים. מטרתו, לגרום לכתבים ועורכים להרגיש בצורך ליידע את הציבור בסיפורים הקשורים למותג מסוים. בין תפקידיו של איש יחסי ציבור ניתן למנות את ההודעות לעיתונות, שעליהן להיות רלוונטיות וענייניות עבור כלי התקשורת בכדי שאלו יסכימו לפרסמם וליצור פעילויות שונות אשר יעוררו את עניין הציבור.

חלק גדול מהעבודה של איש יחסי ציבור הוא לארגן מפגשים של ידוענים לצורך פתיחת עסק חדש, או לעניין בלוגרים שונים בתחום ולרכזם במטרה להעביר מסרים ולקשר בין בעל העסק לבין הכותבים, במטרה שאלו יפרסמו פרסומים חיוביים על המותג בבלוגים, במדורים ובאתרי האינטרנט בתחום.

איש יחסי ציבור

בשנים האחרונות אודות לשימוש הרב של הציבור ברשת האינטרנט, אחד התפקידים החשובים ביותר של איש יחסי הציבור הוא לדאוג למוניטין חיובי של המותג. מוניטין שלילי של עסקים אשר מופיע ברשתות החברתיות או במנועי החיפוש עלול להרתיע את הגולשים מהמוצר או השירות. באמצעות כתבות חיוביות בפורטלים מובילים, ניתן להסיר תוצאות שליליות ממנועי החיפוש ולדחוק אותן מהעמודים הראשונים כך שגולשים לא יחשפו אליהם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף אודות תהליך יחסי הציבור והתאמתו למוצר, משרדינו מציע שירותי יח"צ במגוון רחב של תחומים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>